Twój unikatowy sklep internetowy

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało własne oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze i zarazem pełne zaawansowanych opcji. Wszystko dlatego, by zagwarantować naszym partnerom i ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na naszej platformie to dostęp do rozwiązań dostosowanych do różnych oczekiwań osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz dostaw, w tym do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez potrzeby podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To połączenia z marketplace’ami, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami cen, a to tylko część proponowanych przez nas usług.

Według zebranych przez nas informacji, korzystanie z przygotowanych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi pozwala firmie oszczędzić do kilku godzin każdego dnia. Nasi eksperci regularnie pracują nad aktualizacjami, byś jako nasz partner mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując zarazem jak najwięcej czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci wybrać korzystny plan, dobrany do Twoich potrzeb. Ponadto masz okazję wypróbowania naszej platformy nieodpłatnie przez dwa tygodnie. Zobacz, że używanie jej jest rzeczywiście proste i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Otwierając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, gdy jesteś pasjonatem czegoś oraz masz chęć połączyć hobby z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zacząć dorabiać do wypłaty, ale też przetestować pomysł na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie odebrany przez klientów. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej szczegółów.